Oponomarket

O firmie

W swojej ofercie posiadamy stale około 15tys. opon używanych. Gwarantujemy najwyższą jakość, ponieważ wszystkie opony są przez nas sprawdzane ciśnieniowo. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz wysyłkową na terenie całego kraju. Nasi konsultanci pomogą wybrać najlepsze dla Ciebie opony w Najlepszej Jakości oraz Cenie.

W ofercie posiadamy bardzo duży wybór opon do samochodów osobowych, busów oraz do pojazdów rolniczych. Na naszych magazynach znajdziecie Państwo także szeroki asortyment felg stalowych i aluminiowych. Na miejscu oferujemy również możliwość przełożenia opon oraz szereg usług wulkanizacyjnych.

Jesteś z Kielc i okolic? Zapraszamy do naszej hurtowni osobiście.

Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Wysyłane opony pakowane są w przeźroczystą folię streach, aby można było je obejrzeć przy odbiorze. Jeżeli opona nie będzie spełniała Państwa oczekiwań, to nie musicie Państwo odbierać paczki.

Jesteśmy największą w Polsce hurtownią opon używanych i nowych. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Przemysław Ciosk

PREZES ZARZĄDU